| Fabrikant Onderdeelnummer | RL0809-103-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 21730 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 10MH 99MA 26.4 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RL0809-103-R.pdf |
| Onderdeel nummer | RL0809-103-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 10mH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 99mA |
| Huidig - Verzadiging | 77mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 26.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 590kHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 10kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.311" Dia (7.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RL0809-103-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RL0809-103-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RL0809-103-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RL0809-103-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BK1/TDC180-2A, BK1/TDC180-1A, BK1/TDC180-13A, BK1/TDC180-10A, CC12M10A, BK1/TDC10-4A, BK/TDC600-2A, BK/GBC-25, BK/GBC-8, BK/TDC600-10A SDS680R-103M, SLF12565T-330M2R8-H, 5300-25-RC, 74477420, 7447745022, 744774047, 74477410, 74438335220, 74438335330, 74438357010.
Kopen Eaton RL0809-103-R bij ons, bespaar tijd en geld.