| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCF0201FT110K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 121740 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 110K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCF0201FT110K.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCF0201FT110K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 110 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCF0201FT110K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCF0201FT110K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCF0201FT110K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCF0201FT110K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0805FT4M99, RMCF0201FT35K7, RMCF0201FT3K92, RMCF0805FT2M10, RMCF0805FT105R, RMCF1206JG300K, RMCF0603FT1K69, RMCF0402FT768R, RMCF0805FT19R6, RMCF0402JT2K40 ERA-8ARW3742V, ERA-8ARW1911V, ERA-8ARW3652V, ERA-8ARW6652V, ERA-8ARW7682V, ERA-8ARW7872V, ERA-8ARW8452V, ERA-8ARW2742V, ERA-8ARW2872V, ERA-8ARW6342V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCF0201FT110K bij ons, bespaar tijd en geld.