| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCF0805FT23K7 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 53150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCF0805FT23K7.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCF0805FT23K7 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 23.7 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCF0805FT23K7 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCF0805FT23K7, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCF0805FT23K7, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCF0805FT23K7, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS0805FT3K16, RMCS0805FT3K30, RMCS0805FT3K32, RMCS0805FT3K65, RMCS0805FT3K74, RMCS0805FT3K83, RMCS0805FT4K02, RMCS0805FT4K22, RMCS0805FT4K32, RMCS0805FT4K42 ERJ-S06J912V, ERJ-S06J913V, ERJ-S06J752V, ERJ-S06J750V, ERJ-S06J562V, ERJ-S06J622V, ERJ-S06J563V, ERJ-S06J564V, ERJ-S06J620V, ERJ-S06J621V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCF0805FT23K7 bij ons, bespaar tijd en geld.