| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCF0805FTR348 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 52540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.348 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCF0805FTR348.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCF0805FTR348 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 348 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCF0805FTR348 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCF0805FTR348, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCF0805FTR348, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCF0805FTR348, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF1210JT9K10, RMCF1210JT270R, RMCF1210JT5K10, RMCF1210JT6R20, RMCF1210JT75R0, RMCF1210JT27R0, RMCF1210JT3R90, RMCF1210JT2K40, RMCF1210JT2K00, RMCF1210JT240R ERJ-S06F2100V, ERJ-S06F2101V, ERJ-S06F2102V, ERJ-S06F2103V, ERJ-S06F2150V, ERJ-S06F2151V, ERJ-S06F2152V, ERJ-S06F2153V, ERJ-S06F21R0V, ERJ-S06F21R5V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCF0805FTR348 bij ons, bespaar tijd en geld.