| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCF2010FT464K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 145600 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 464K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCF2010FT464K.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCF2010FT464K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 464 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCF2010FT464K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCF2010FT464K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCF2010FT464K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCF2010FT464K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS0402FT100R, RMCS0402FT110R, RMCS0402FT120R, RMCS0402FT121R, RMCS0402FT124R, RMCS0402FT150R, RMCS0402FT162R, RMCS0402FT180R, RMCS0402FT205R, RMCS0402FT221R RG1608P-2053-D-T5, RG1608P-2103-D-T5, RG1608P-2153-D-T5, RG1608P-2213-D-T5, RG1608P-2263-D-T5, RG1608P-2323-D-T5, RG1608P-2373-D-T5, RG1608P-2433-D-T5, RG1608P-2493-D-T5, RG1608P-2553-D-T5.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCF2010FT464K bij ons, bespaar tijd en geld.