| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCF2010JT680R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 161340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 680 OHM 5% 3/4W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCF2010JT680R.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCF2010JT680R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 680 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCF2010JT680R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCF2010JT680R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCF2010JT680R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCF2010JT680R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0603DTC69R8, RNCF0603DTC71R5, RNCF0603DTC73R2, RNCF0603DTC75R0, RNCF0603DTC76R8, RNCF0603DTC78R7, RNCF0603DTC80R6, RNCF0603DTC82R0, RNCF0603DTC84R5, RNCF0603DTC86R6 RCS2012F2R80CS, RCS2012F2R87CS, RCS2012F2R94CS, RCS2012F300CS, RCS2012F3010CS, RCS2012F3011CS, RCS2012F3012CS, RCS2012F3013CS, RCS2012F3014CS, RCS2012F301CS.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCF2010JT680R bij ons, bespaar tijd en geld.