| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCP2010FT2R26 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 85050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 2.26 OHM 1% 1W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCP2010FT2R26.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCP2010FT2R26 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.26 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCP2010FT2R26 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCP2010FT2R26, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCP2010FT2R26, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCP2010FT2R26, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0201FT8R87, RMCF0201FT9R09, RMCF0201FT9R10, RMCF0201FT9R31, RMCF0201FT9R53, RMCF0201FT9R76, RMCF0201FT1M10, RMCF0201FT1M78, RMCF0201FT2M00, RMCF0201FT2M37 SFR01MZPJ4R7, SFR01MZPJ511, SFR01MZPJ622, AF0805JR-070RL, RH73U2A6M8JTD, CRG1206F3M3V, CRCW02011M40FNED, CRCW02011M50FNED, CRCW02013M30FNED, CRCW02013M90FNED.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCP2010FT2R26 bij ons, bespaar tijd en geld.