| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCP2010FT442R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 133220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 442 OHM 1% 1W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCP2010FT442R.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCP2010FT442R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 442 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCP2010FT442R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCP2010FT442R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCP2010FT442R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCP2010FT442R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RPC2010JT10R0, RNCS0805BTE4K75, RNCS0805BTE3K00, RPC2010JT3R30, RMCP2010FT33R0, RMCP2010FT220R, RPC2010JT1R00, RNCS0805BTE200K, RMCP2010FT15R0, RPC2010JT330R ERJ-14NF7501U, ERJ-14NF1303U, ERJ-14NF1021U, ERJ-14NF1183U, ERJ-14NF1330U, ERJ-14NF1403U, ERJ-14NF1430U, ERJ-14NF1431U, ERJ-14NF1433U, ERJ-14NF1471U.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCP2010FT442R bij ons, bespaar tijd en geld.