| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCP2010FT487K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 67710 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 487K OHM 1% 1W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCP2010FT487K.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCP2010FT487K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 487 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCP2010FT487K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCP2010FT487K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCP2010FT487K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCP2010FT487K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0402FT698R, RMCF0805FT3M90, RMCF0603JT2R40, RMCF1206JT75R0, RMCF0402FT2K67, RMCF0402FT523K, RMCF1206FT5K10, RMCF1206FT348K, RMCF0603FT59R0, RMCF1206FT6R19 RT0603FRE071K8L, RT0603FRE071K91L, RT0603FRE071K96L, RT0603FRE07200RL, RT0603FRE07205KL, RT0603FRE07205RL, RT0603FRE0720K5L, RT0603FRE0720R5L, RT0603FRE0720RL, RT0603FRE07210KL.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCP2010FT487K bij ons, bespaar tijd en geld.