| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206DRD07620RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 122120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 620 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206DRD07620RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206DRD07620RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 620 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206DRD07620RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206DRD07620RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206DRD07620RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206DRD07620RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RC0100JR-0716KL, RC0100JR-0716RL, RC0100JR-07180KL, RC0100JR-0718KL, RC0100JR-0718RL, RC0100JR-071K1L, RC0100JR-071K2L, RC0100JR-071K3L, RC0100JR-071K6L, RC0100JR-071K8L CRCW0805200KFKEAC, CRCW08051K50FKEAC, CRCW12060000Z0EBC, AC0603FR-0710RL, AC0603FR-071R2L, CRCW12061R00JNEA, CRCW12065R10JNEA, CRCW120622R0JNEA, CRCW120627R0JNEA, CRCW1206100RJNEA.
Kopen Yageo RT1206DRD07620RL bij ons, bespaar tijd en geld.