| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206DRD0782KL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 174840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 82K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206DRD0782KL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206DRD0782KL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 82 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206DRD0782KL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206DRD0782KL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206DRD0782KL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206DRD0782KL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AC1206FR-07470KL, AC1206JR-0751KL, RC0805FR-071K54L, RC1206FR-071M4L, RC0603FR-07470KL, RC0402JR-0710RP, RC0603FR-0791KL, RC0402FR-07226RL, RC1206FR-0753R6L, AC0805FR-0715RL AF0201JR-0736KL, AF0201JR-0736RL, AF0201JR-0739RL, AF0201JR-073K3L, AF0201JR-073K6L, AF0201JR-073K9L, AF0201JR-073KL, AF0201JR-0743RL, AF0201JR-07470RL, AF0201JR-0747KL.
Kopen Yageo RT1206DRD0782KL bij ons, bespaar tijd en geld.