| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206FRE0710K2L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 197340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 10.2K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206FRE0710K2L.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206FRE0710K2L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10.2 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206FRE0710K2L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206FRE0710K2L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206FRE0710K2L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206FRE0710K2L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AT0603DRE073K48L, AT0603DRE073K4L, AT0603DRE073K57L, AT0603DRE073K6L, AT0603DRE073K83L, AT0603DRE073K92L, AT0603DRE073K9L, AT0603DRE07402RL, AT0603DRE0740K2L, AT0603DRE0740R2L RC0603F71R5CS, AC1206FR-0749K9L, RMCF0603FT9K53, RC0805FR-074R53L, RMCF0603FT140K, CRCW12063R16FKEA, RMCF1206FT1R05, RC0805FR-07715RL, RMCF0603FG162K, CRCW080539K0FKEA.
Kopen Yageo RT1206FRE0710K2L bij ons, bespaar tijd en geld.