| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206FRE0720R5L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 17920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 20.5 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206FRE0720R5L.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206FRE0720R5L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 20.5 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206FRE0720R5L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206FRE0720R5L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206FRE0720R5L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206FRE0720R5L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RT0603FRE077K68L, RT0603FRE0784R3L, RT0603FRE075R11L, RT0603FRE075R1L, RT0603FRE075R62L, RT0603FRE075R6L, RT0603FRE075R76L, RT0603FRE076R2L, RT0603FRE076R81L, RT0603FRE076R8L RLP73N2AR22JTD, CRCW02012K74FKED, ERJ-12ZYJ621U, ERJ-12ZYJ1R1U, ERJ-12ZYJ6R8U, CRCW0201499RFKED, ERJ-12ZYJ203U, CRCW0201182KFKED, ERJ-12ZYJ124U, ERJ-3BQJ4R7V.
Kopen Yageo RT1206FRE0720R5L bij ons, bespaar tijd en geld.