| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206FRE072K43L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 196780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.43K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206FRE072K43L.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206FRE072K43L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.43 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206FRE072K43L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206FRE072K43L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206FRE072K43L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206FRE072K43L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CC0603CRNPO8BN1R0, CC0603DRNPO9BN1R0, CC0402ZRY5V6BB684, AC0402JRNPO9BN180, CC0603ZRY5V9BB273, AC0402GRNPO9BN330, AC0402JRNPO9BN360, AC0402CRNPO9BN6R8, AC0402CRNPO9BN9R0, CC0603ZPY5V8BB104 CR0603-FX-3601ELF, CR0603-FX-4122ELF, RNCP0603FTD2K32, RNCP0603FTD2K80, RNCP0603FTD10K7, CRCW12064K75FKEAC, RT0402FRE07130RL, CR0402-JW-753GLF, CR0402-JW-750GLF, CR0402-JW-564GLF.
Kopen Yageo RT1206FRE072K43L bij ons, bespaar tijd en geld.