| Fabrikant Onderdeelnummer | RT1206FRE073K74L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 75510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 3.74K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT1206FRE073K74L.pdf |
| Onderdeel nummer | RT1206FRE073K74L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 3.74 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT1206FRE073K74L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT1206FRE073K74L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT1206FRE073K74L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT1206FRE073K74L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CC0805JRNPOABN220, AC0603JRNPOYBN101, AC0603JRNPOYBN150, CC0805KRX7R9BB124, CC1206KRX7R8BB104, AS0805KRX7R9BB223, CC0805KKX7R0BB683, AC0805KRX7R7BB224, CC0805GRNPO9BN181, CC0805GRNPO9BN271 RMCF0201FT42R2, RMCF0201FT34K8, RC0603FR-0716R2L, AC0603JR-0722KL, AC0603JR-07470RL, AC0603JR-0747RL, AC0603JR-075K1L, RMCF0603FT7R50, CRCW040212R0JNED, CRCW040230R0JNED.
Kopen Yageo RT1206FRE073K74L bij ons, bespaar tijd en geld.