| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010BKE07510RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 29670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 510 OHM 0.1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010BKE07510RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010BKE07510RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 510 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010BKE07510RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010BKE07510RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010BKE07510RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010BKE07510RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MCP100JR-100K, MCP100JR-100R, MCP100JR-10K, MCP100JR-120R, MCP100JR-12K, MCP100JR-12R, MCP100JR-150R, MCP100JR-15K, MCP100JR-15R, MCP100JR-180R CRCW040228K7FKED, CRCW040230K0FKED, CRCW040230K1FKED, CRCW040230K9FKED, CRCW040232K4FKED, CRCW040233K0FKED, CRCW040234K8FKED, CRCW040235K7FKED, CRCW040236K0FKED, CRCW040236K5FKED.
Kopen Yageo RT2010BKE07510RL bij ons, bespaar tijd en geld.