| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010DKE07196RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 140340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 196 OHM 0.5% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010DKE07196RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010DKE07196RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 196 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010DKE07196RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010DKE07196RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010DKE07196RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010DKE07196RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CC1206JKX7RBBB222, CQ0402ARNPO9BNR40, CC1206ZRY5V8BB474, CC1206ZRY5V9BB684, AC0805KRX7R9BB154, CC1206JKX7RABB223, CC0805JRNPOYBN681, CS1206KKX7RZBB102, CC1206JRNPOBBN271, CS1206KKX7RZBB152 RCS3216F17R4CS, RCS3216F17R8CS, RCS3216F180CS, RCS3216F181CS, RCS3216F1820CS, RCS3216F1821CS, RCS3216F1822CS, RCS3216F1823CS, RCS3216F1824CS, RCS3216F182CS.
Kopen Yageo RT2010DKE07196RL bij ons, bespaar tijd en geld.