| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010DKE0723K2L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 29630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010DKE0723K2L.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010DKE0723K2L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 23.2 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010DKE0723K2L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010DKE0723K2L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010DKE0723K2L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010DKE0723K2L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AT0402DRD071K47L, AT0402DRD071K4L, AT0402DRD071K54L, AT0402DRD071K58L, AT0402DRD071K5L, AT0402DRD071K62L, AT0402DRD071K65L, AT0402DRD071K69L, AT0402DRD071K74L, AT0402DRD071K78L CRGH1206F133R, CRGH1206F137R, CRGH1206F140R, CRGH1206F143R, CRGH1206F147R, CRGH1206F150R, CRGH1206F154R, CRGH1206F158R, CRGH1206F162R, CRGH1206F165R.
Kopen Yageo RT2010DKE0723K2L bij ons, bespaar tijd en geld.