| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010DKE07787RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 19250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 787 OHM 0.5% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010DKE07787RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010DKE07787RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 787 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010DKE07787RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010DKE07787RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010DKE07787RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010DKE07787RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RT0805BRD0725R5L, RT0805BRD07261RL, RT0805BRD07267KL, RT0805BRD0726R1L, RT0805BRD0726R7L, RT0805BRD0727R4L, RT0805BRD0727RL, RT0805BRD0728K7L, RT0805BRD0728KL, RT0805BRD0728R7L CR0603-JW-101GLF, ERJ-3EKF76R8V, RMCF0402FT280R, CRCW04022R26FKED, RMCF0805FT10K7, RMCF0402FT86R6, RMCF0805FT1K60, CRCW040243K0JNED, MCR03ERTF69R8, ERJ-1GNJ153C.
Kopen Yageo RT2010DKE07787RL bij ons, bespaar tijd en geld.