| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010FKE0720RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 103720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 20 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010FKE0720RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010FKE0720RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 20 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010FKE0720RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010FKE0720RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010FKE0720RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010FKE0720RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals PT0805JR-070R36L, PT0805JR-070R39L, PT0805JR-070R3L, PT0805JR-070R43L, PT0805JR-070R47L, PT0805JR-070R5L, PT1206JR-070R051L, PT1206JR-070R068L, PT1206JR-070R12L, PT1206JR-070R15L ERA-2AKD130X, RNCP1206FTD8K25, RC0201FR-07158KL, ERJ-2RKF9761X, CRCW06038R20JNEA, MCR006YRTF15R0, CRCW04023R92FKED, RC0201FR-07294KL, CR0603-JW-100GLF, RMCF1206FT1K40.
Kopen Yageo RT2010FKE0720RL bij ons, bespaar tijd en geld.