| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010FKE07332RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 107990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 332 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010FKE07332RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010FKE07332RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 332 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010FKE07332RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010FKE07332RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010FKE07332RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010FKE07332RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AF1210FR-07205RL, AF1210FR-0720K5L, AF1210FR-0720KL, AF1210FR-0720R5L, AF1210FR-0720RL, AF1210FR-07210KL, AF1210FR-07210RL, AF1210FR-07215KL, AF1210FR-07215RL, AF1210FR-0721K5L ERA-2AKD120X, ERJ-1GEF3010C, RC0201JR-072M7L, CRCW04022R00JNED, RMCF0201FT11K0, ERJ-2GEJ4R3X, RR0510P-4020-D, RMCF0402JT150R, RC0201FR-0716R5L, ERA-2AKD110X.
Kopen Yageo RT2010FKE07332RL bij ons, bespaar tijd en geld.