| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010FKE07348RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 16210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 348 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010FKE07348RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010FKE07348RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 348 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010FKE07348RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010FKE07348RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010FKE07348RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010FKE07348RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RT0805BRD0768RL, RT0805BRD076K04L, RT0805BRD07715KL, RT0805BRD07715RL, RT0805BRD0778R7L, RT0805BRD07845KL, RT0805BRD07866KL, RT0805BRD07887RL, RT0805BRD0788R7L, RT0805BRD0790R9L CRGP0603F82K, CRGP0603F100K, CRGP0603F120K, CRGP0603F150K, CRGP0603F180K, CRGP0603F220K, CRGP0603F270K, CRGP0603F330K, CRGP0603F390K, CRGP0603F470K.
Kopen Yageo RT2010FKE07348RL bij ons, bespaar tijd en geld.