| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010FKE07360RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 94590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 360 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010FKE07360RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010FKE07360RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 360 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010FKE07360RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010FKE07360RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010FKE07360RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010FKE07360RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MMF204FRE32K4, MMF204FRE32R4, MMF204FRE330K, MMF204FRE330R, MMF204FRE332K, MMF204FRE332R, MMF204FRE33K, MMF204FRE33K2, MMF204FRE33R, MMF204FRE33R2 RCS1608F1820CS, RCS1608F1821CS, RCS1608F1822CS, RCS1608F1823CS, RCS1608F1824CS, RCS1608F182CS, RCS1608F183CS, RCS1608F184CS, RCS1608F185CS, RCS1608F1870CS.
Kopen Yageo RT2010FKE07360RL bij ons, bespaar tijd en geld.