| Fabrikant Onderdeelnummer | S320M |
|---|---|
| Fabrikant | GeneSiC Semiconductor |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 52090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 1KV 320A DO205 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | S320M.pdf |
| Onderdeel nummer | S320M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000V |
| Current - Average Rectified (Io) | 320A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2V @ 300A |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 600V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Chassis, Stud Mount |
| Pakket / koffer | DO-205AB, DO-9, Stud |
| Apparaatpakket leverancier | DO-205AB, DO-9 |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -60°C ~ 180°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | S320M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor S320M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen S320M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen S320M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van GeneSiC Semiconductor alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van GeneSiC Semiconductor en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals KBPC3506T, KBPC3508T, KBPC35005W, KBPC3501W, KBPC3502W, KBPC3504W, KBPC3506W, KBPC3508W, KBPC3510T, KBPC3510W 1N5401RLG, 1N5400RLG, 1N5402RLG, RS1DB-13-F, VSKY20301608-G4-08, SS1200-LTP, MBR120LSFT1G, GF1J, SB5100TA, SB3200TA.
Kopen GeneSiC Semiconductor S320M bij ons, bespaar tijd en geld.