| Fabrikant Onderdeelnummer | S3JB |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 460151 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GP 600V 3A SMB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | S3JB.pdf |
| Onderdeel nummer | S3JB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.15V @ 3A |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1.5µs |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 600V |
| Capacitance @ Vr, F | 18pF @ 0V, 1MHz |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Apparaatpakket leverancier | DO-214AA (SMB) |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | S3JB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor S3JB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen S3JB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen S3JB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals 1N6007B, 1N6008B, 1N6009B, 1N6010B, 1N6011B, 1N6012B, 1N6013B, 1N6014B, 1N6015B, 1N6016B TBAT54,LM, MMBD1401A, MMBD4148TR, BAT54-G, RB521S-30DP-TP, 1SS413CT,L3F, GS1ME-TP, 1N4934-E3/54, 1N4936-E3/54, DB2S30900L.
Kopen ON Semiconductor S3JB bij ons, bespaar tijd en geld.