| Fabrikant Onderdeelnummer | SC50F103WN |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Temperatuursensoren - NTC-thermistors |
| beschikbare kwaliteit | 116150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC50F103WN.pdf |
| Onderdeel nummer | SC50F103WN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand in Ohms @ 25 ° C | 10k |
| Weerstandtolerantie | ±0.2°C |
| B Waardetolerantie | - |
| B0 / 50 | - |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 85 | 3969K |
| B25 / 100 | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Vermogen - Max | 50mW |
| Lengte - leaddraad | 1.50" (38.00mm) |
| Montage type | - |
| Pakket / koffer | Bead |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC50F103WN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC50F103WN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC50F103WN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC50F103WN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Temperatuursensoren - NTC-thermistors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Temperatuursensoren - NTC-thermistors van ons. Zoals YM120C30N601, YM120C45N301, YM120C60N151, YM120C80N101, YM120D105N600, YM120D150N330, YM120D170N250, YM120D200N200, YM120D480N060, YPAL1.80N B57045K0222K000, PT303J2, PT222J2, AL03006-58.2K-97-G1, AL03006-11.7K-98-G1, NTCALUG03A123HC, NTCALUG03A473HC, 04T3302JF, RL0503-1248-73-MS, TG250J34GBNR.
Kopen Amphenol Advanced Sensors SC50F103WN bij ons, bespaar tijd en geld.