| Fabrikant Onderdeelnummer | SC52-560 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 62760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 56UH 540MA 1.02 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC52-560.pdf |
| Onderdeel nummer | SC52-560 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 56µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 540mA |
| Huidig - Verzadiging | 490mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.02 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.240" L x 0.217" W (6.10mm x 5.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.091" (2.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC52-560 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC52-560, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC52-560, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC52-560, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SSQ 2 /5K, SSQ 2.5/5K, SSQ 200/5K, SSQ 250/5K, SSQ 3 /5K, SSQ 3.5/5K, SSQ 315/5K, SSQ 375/5K, SSQ 4/5K, SSQ 400/5K NRS5020T1R5NMGJ, NRS5020T4R7MMGJ, 1239AS-H-100M=P2, LQH32PN1R0NN0L, LQH32PN100MN0L, LQH32PN4R7NN0L, NR6045T100M, NR6045T150M, NR6045T470M, NRS6028T101MMGJ.
Kopen Signal Transformer SC52-560 bij ons, bespaar tijd en geld.