| Fabrikant Onderdeelnummer | SC53-150 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 107390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 15UH 1.5A 160 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC53-150.pdf |
| Onderdeel nummer | SC53-150 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 15µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.5A |
| Huidig - Verzadiging | 1.1A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 160 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.240" L x 0.217" W (6.10mm x 5.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC53-150 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC53-150, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC53-150, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC53-150, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals GSA 12-R, GSA 10-R, GSA 15-R, SSTC 7, 3AB 20-R, 0684L9400-01, 0ADKC9100-BE, 0ADKC9200-BE, C2Q 1.25, 0679H4000-05 AQ1052N7S-T, ATFC-0201HQ-1N0B-T, ATFC-0201HQ-1N8B-T, AIML-0603-R27K-T, AIML-0603-R18K-T, ATFC-0402-1N6B-T, ATFC-0402-2N8B-T, ATFC-0402-3N9B-T, AIML-0603-120K-T, MLK0603L4N7ST000.
Kopen Signal Transformer SC53-150 bij ons, bespaar tijd en geld.