| Fabrikant Onderdeelnummer | SC53-151 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 120410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 150UH 460MA 1.3 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC53-151.pdf |
| Onderdeel nummer | SC53-151 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 150µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 460mA |
| Huidig - Verzadiging | 380mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.3 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.240" L x 0.217" W (6.10mm x 5.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC53-151 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC53-151, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC53-151, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC53-151, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 3SB 160-R, 3SB 300-R, 3SB 125-R, 5SFP 125-R, 5SFP 250-R, 5SFP 400-R, 5SFP 500-R, 5SFP 800-R, 5SFP 1-R, 5SFP 1.25-R MLG1005S3N3CTD25, MLG1005S1N8CTD25, LQG15HZ15NH02D, LQP03TQ1N3B02D, LQG15HS39NH02D, MLK1005SR22JTD25, HKQ0603S0N9C-T, LQG15HZ6N8H02D, AIMC-0603-12NJ-T, LQG15HS1N5C02D.
Kopen Signal Transformer SC53-151 bij ons, bespaar tijd en geld.