| Fabrikant Onderdeelnummer | SCRH64B-331 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 165770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SCRH64B-331.pdf |
| Onderdeel nummer | SCRH64B-331 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 230mA |
| Huidig - Verzadiging | 230mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.67 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.205" (5.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SCRH64B-331 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SCRH64B-331, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SCRH64B-331, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SCRH64B-331, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RJS 3, RJS 4, RJS 5, RJS 100SHORT, RJS 125SHORT, RJS 160SHORT, RJS 200SHORT, RJS 250SHORT, RJS 300SHORT, RJS 350SHORT B82498F3331J000, B82498F3221J000, B82498F3270J000, VLS252012HBX-1R0M-1, VLS252012HBX-2R2M-1, IFSC1008ABER1R0M01, IFSC1008ABER100M01, IFSC1008ABER2R2M01, VLCF4020T-2R2N1R7, ASPI-6045S-221M-T.
Kopen Signal Transformer SCRH64B-331 bij ons, bespaar tijd en geld.