| Fabrikant Onderdeelnummer | SCRN206R-F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Filmcondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 194970 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP FILM 20UF 10% 200VPK SCREW |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SCRN206R-F.pdf |
| Onderdeel nummer | SCRN206R-F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 20µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage Rating - AC | 200Vpk |
| Voltage Rating - DC | - |
| Diëlektrisch materiaal | Paper, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 80°C |
| Montage type | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Grootte / afmeting | 2.690" L x 1.560" W (68.33mm x 39.62mm), Lip |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.310" (33.27mm) |
| Beëindiging | Screw Terminals |
| Lead Spacing | 1.250" (31.75mm) |
| toepassingen | Commutation; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| ratings | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SCRN206R-F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SCRN206R-F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SCRN206R-F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SCRN206R-F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Filmcondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Filmcondensatoren van ons. Zoals SFD44S60K391B, SFD44S60K391B-F, SFD66S20K391B, SFD66S20K391B-F, SFD66S25K391B-F, SFD66S30K391B-F, SFD66S35K491B, SFD66S35K491B-F, SFD66S40K491B-F, SFP37S10K238B 405PHC600K, 940C30P15K-F, PHE845VW7100MR30L2, R60IW52205040K, C274ACF4800WA0J, B32026A3105M000, DS371456-CA, B32794D2156K, B32916A3335M000, FFB34H0166K--.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SCRN206R-F bij ons, bespaar tijd en geld.