| Fabrikant Onderdeelnummer | SD10-221-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 168250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 161MA 6.41 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD10-221-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD10-221-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 220µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 161mA |
| Huidig - Verzadiging | 160mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.41 Ohm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD10-221-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD10-221-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD10-221-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD10-221-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals JV-CCP, BP/ATM-TAP-RP, GVAE11, GVAE20, OPMNGSA009, BP/SOU, GV2G554A46, CH14MS-1D, 2A1961-1, CVR-RH-60100 MAKK2520HR22M, MAKK2520H100M, NLV32T-180J-PF, LQW2UAS47NG00L, CBC2016T470M, CM322522-390KL, LQW18AN18NG8ZD, LQW18AN6N8C8ZD, LQM21PNR47MCHD, LQW18AN11NG8ZD.
Kopen Eaton SD10-221-R bij ons, bespaar tijd en geld.