| Fabrikant Onderdeelnummer | SD10-4R7-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 119380 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD10-4R7-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD10-4R7-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 4.7µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.04A |
| Huidig - Verzadiging | 1.08A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 153.5 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD10-4R7-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD10-4R7-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD10-4R7-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD10-4R7-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals HV0810-2R7105-R, B0510-2R5224-R, HV0820-2R7305-R, B1010-2R5155-R, HV1020-2R7505-R, HB0830-2R5605-R, HB1030-2R5106-R, HV1030-2R7106-R, KR-5R5H104-R, KR-5R5V104-R HK04022N2S-T, HK04022N7S-T, HK04023N3S-T, HK04023N9S-T, HK04024N7S-T, HK04025N6S-T, HK04028N2J-T, HKQ04020N5B-E, HKQ04020N5C-E, HKQ04020N5S-E.
Kopen Eaton SD10-4R7-R bij ons, bespaar tijd en geld.