| Fabrikant Onderdeelnummer | SD20-680-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 466553 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 68UH 610MA 694.7 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD20-680-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD20-680-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 610mA |
| Huidig - Verzadiging | 337mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 694.7 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD20-680-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD20-680-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD20-680-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD20-680-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BSPH3600YPVR, BSPH31200YPV, BSPD0180DINL, BSPH31000YPVR, BSPH4230WE, BSPH31200YPVR, BSPH4275TT, BSPH4230WER, BSPH4320TT, BSPH4275TTR IRF01ERR47M, IRF01ES101K, IRF01ES2R2K, IRF01ESR10K, IRF01EV101K, IRF01EV180K, IRF01EV4R7K, IRF01EV6R8K, IRF01RU100J, IRF01RU100K.
Kopen Eaton SD20-680-R bij ons, bespaar tijd en geld.