| Fabrikant Onderdeelnummer | SD3812-1R5-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 173270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 1.5UH 1.58A 78 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD3812-1R5-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD3812-1R5-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 1.5µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 1.58A |
| Huidig - Verzadiging | 2.06A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 78 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD3812-1R5-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD3812-1R5-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD3812-1R5-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD3812-1R5-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CBC-10HB, CBC-15HB, CBC-20HB, CBC-25HB, CBC-30HB, CBC-40HB, CBC-50HB, CBS-6, ACB-20, CBC-10B MLZ1608M220WTD25, LK2125150M-T, LK2125100K-T, LK21255R6M-T, CIGT252007LM2R2MNC, LQW15AN1N5C8ZD, LQW15AN3N8C8ZD, LQW15AN4N1C8ZD, LQW15AN4N8C8ZD, LQW15AN5N6C8ZD.
Kopen Eaton SD3812-1R5-R bij ons, bespaar tijd en geld.