| Fabrikant Onderdeelnummer | SD3814-680-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 135280 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 68UH 285MA 1.951 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD3814-680-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD3814-680-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 285mA |
| Huidig - Verzadiging | 325mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.951 Ohm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD3814-680-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD3814-680-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD3814-680-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD3814-680-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MLVA02V05C047-R, MLVA02V05C064-R, TVSA02V05C006, PS04LTVA2, MLVB06V18C0R5, MLVB06V18C001, MLVB06V18C003, MLVB06V09C005, MLVA04V14C090, BPM275UL CIH10T68NJNC, MLK0603L3N3ST000, MLG0603S0N5CT000, MLG0603SR18JT000, MLG1005S33NJTD25, MLK1005S1N2STD25, MLK1005S2N7STD25, MLK1005S3N3STD25, MLK0603L1N2ST000, MLK0603L3N9ST000.
Kopen Eaton SD3814-680-R bij ons, bespaar tijd en geld.