| Fabrikant Onderdeelnummer | SDR1030-470M |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 156290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 47UH 960MA 270 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDR1030-470M.pdf |
| Onderdeel nummer | SDR1030-470M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 47µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 960mA |
| Huidig - Verzadiging | 1.1A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 270 mOhm Max |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 14.2MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDR1030-470M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDR1030-470M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDR1030-470M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDR1030-470M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CRT0805-DY-1003ELF, CRT0805-DY-1101ELF, CRT0805-DY-1500ELF, CRT0805-DY-1502ELF, CRT0805-DY-15R0ELF, CRT0805-DY-1801ELF, CRT0805-DY-2002ELF, CRT0805-DY-2492ELF, CRT0805-DY-4991ELF, CRT0805-DY-6801ELF AISC-0805F-1R5J-T, CIGT201610EHR47MNE, AISC-0603-R33G-T, VLS3015T-1R5N1R6, VLS3015T-3R3M1R2, VLS3015T-150MR58, AISC-0805-R10J-T, NRH3010T4R7MN, AISC-0805-R18J-T, AISC-0805-1R0J-T.
Kopen Bourns Inc. SDR1030-470M bij ons, bespaar tijd en geld.