| Fabrikant Onderdeelnummer | SDR1045-221K |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 175810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 720MA 1.15 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDR1045-221K.pdf |
| Onderdeel nummer | SDR1045-221K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 220µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 720mA |
| Huidig - Verzadiging | 850mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.15 Ohm Max |
| Q @ Freq | 15 @ 796kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 6.4MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDR1045-221K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDR1045-221K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDR1045-221K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDR1045-221K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MF-RG1100-2, CMF-RL50-0, MF-RM055/240-2, MF-LS190, MF-LR380, MF-LS190RU, MF-S120, MF-R010-AP, MF-R017-AP, MF-R005-AP SRU1028-680Y, SRU1028-3R3Y, RLB0914-151KL, RLB0914-6R8ML, SRU1028-330Y, SRU1028-470Y, RLB0914-560KL, DD1217AS-H-2R2N=P3, DD1217AS-H-100M=P3, DD1217AS-H-470M=P3.
Kopen Bourns Inc. SDR1045-221K bij ons, bespaar tijd en geld.