| Fabrikant Onderdeelnummer | SH331M035ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 57760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SH331M035ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SH331M035ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 35V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 560 mOhm @ 120Hz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 440mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 616mA @ 10kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SH331M035ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SH331M035ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SH331M035ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SH331M035ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 160225J100N, 160225J250P, 160225J63G, 160225J63G-F, 160225K63G-F, 160272J1000C, 160273J400C, 160273K1000H-F, 160274J100D, 160274J63C-F EKMZ421VSN681MR50S, TVX1H682MDD, B43508A5337M000, B43305C5397M000, 450MXK470MEFCFA30X40, 381LQ222M200K052, ESMM161VND472MA63T, ESMH630VSN223MA80T, MAL225966471E3, B43305B9477M000.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SH331M035ST bij ons, bespaar tijd en geld.