| Fabrikant Onderdeelnummer | SL353LT |
|---|---|
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| product categorie | Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) |
| beschikbare kwaliteit | 162100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MAGNETIC SWITCH OMNIPOL SOT23-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SL353LT.pdf |
| Onderdeel nummer | SL353LT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Functie | Omnipolar Switch |
| Technologie | Hall Effect |
| Polarisatie | Either |
| Detectie bereik | ±11mT Trip, ±9.5mT Release |
| Test conditie | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Levering | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Huidige - Levering (Max) | 3µA |
| Stroom - Uitgang (Max) | 5mA |
| Uitgangstype | Push-Pull |
| Kenmerken | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakket / koffer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SL353LT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SL353LT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SL353LT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SL353LT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Honeywell Sensing and Productivity Solutions alle reeksen Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Honeywell Sensing and Productivity Solutions en Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) van ons. Zoals F38000008, F38000101, F38000025, F38000027, F10012416, F54075019, F54075006, F53075012, F53075006, F10088445 AH1808-Z-7, SI7202-B-01-IVR, ATS177-PL-A-A, AH180-FJG-7, AH1803-SNG-7, AH175-PL-A-B, AH173-PL-A-A, AH337-PG-A, AH1751-PG-A-A, AH180-SNG-7.
Kopen Honeywell Sensing and Productivity Solutions SL353LT bij ons, bespaar tijd en geld.