| Fabrikant Onderdeelnummer | SM4124FTR825 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 163920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.825 OHM 1% 2W 4124 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM4124FTR825.pdf |
| Onderdeel nummer | SM4124FTR825 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 825 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 4124 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 4124 |
| Grootte / afmeting | 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM4124FTR825 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM4124FTR825, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM4124FTR825, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM4124FTR825, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0201FT732R, RMCF0201FT768R, RMCF0201FT9K53, RMCF0201FT294K, RMCF0201FT523K, RMCF0201JT510R, RMCF0201JT680R, RMCF0402FT13R3, RMCF0201FT25R5, RMCF0201FT78R7 AT0402BRD072K4L, RMCF2512JTR470, AT0402BRD0756K2L, LTR50UZPF3900, LTR50UZPF1R10, LTR50UZPF6R80, ERA-8AEB9761V, ERA-8AEB1963V, RT1206BRE071ML, ERA-8AEB3572V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM4124FTR825 bij ons, bespaar tijd en geld.