| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT137R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 151360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 137 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT137R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT137R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 137 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT137R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT137R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT137R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT137R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS0805FT1K15, RMCS0805FT1K18, RMCS0805FT1K21, RMCS0805FT1K27, RMCS0805FT1K47, RMCS0805FT1K50, RMCS0805FT1K54, RMCS0805FT1K62, RMCS0805FT1K82, RMCS0805FT1K87 ERJ-1TNF1692U, ERJ-1TNF2432U, ERJ-1TNF2552U, ERJ-1TNF3242U, ERJ-1TNF7872U, ERJ-1TNF2263U, ERJ-1TNF9533U, MMB02070C1508FB200, TNPW040256R2BEED, TNPW0402576RBEED.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT137R bij ons, bespaar tijd en geld.