| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT243R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 142240 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 243 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT243R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT243R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 243 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT243R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT243R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT243R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT243R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0603FT17R8, RMCF0805FT3K24, RMCF0805FT3K32, RMCF0201FT86K6, RMCF1206FT200R, RMCF0603FT3R32, RMCF0603FT3R74, RMCF0805FT57R6, RMCF1206FT316R, RMCF1206FG221K RMCF0402FT698R, MCR10ERTF8252, RC0603FR-07174KL, AC0402FR-071M5L, ESR10EZPJ514, CRCW0805143KFKEA, MCR01MRTJ474, ERJ-8GEYJ300V, MCR10ERTF6802, CRCW060311R5FKEA.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT243R bij ons, bespaar tijd en geld.