| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT340R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 89470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 340 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT340R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT340R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 340 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT340R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT340R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT340R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT340R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0201FT5R62, RMCF0201FT5R76, RMCF0201FT5R90, RMCF0201FT6R04, RMCF0201FT6R19, RMCF0201FT6R20, RMCF0201FT6R34, RMCF0201FT6R49, RMCF0201FT6R65, RMCF0201FT6R80 CRCW20104K70JNEFHP, CRCW201010K0JNEFHP, CRCW201015R0JNEFHP, FCR1206J47R, ERJ-14BSFR15U, ERJ-14BSFR20U, CPF0402B22K1E1, CPF0402B34KE1, CPF0402B162RE1, CPF0402B1K1E1.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT340R bij ons, bespaar tijd en geld.