| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT976R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 83850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 976 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT976R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT976R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 976 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT976R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT976R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT976R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT976R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0402DTE68K0, RNCF0402DTE68K1, RNCF0402DTE69K8, RNCF0402DTE73K2, RNCF0402DTE75K0, RNCF0402DTE76K8, RNCF0402DTE78K7, RNCF0402DTE80K6, RNCF0402DTE82K0, RNCF0402DTE82K5 RT0805BRD0773K2L, ERA-6AEB7680V, RT0805BRD0718K7L, 352012RJT, 3520100RJT, RT0805BRD074K81L, RT0805BRD07511RL, RT0805BRD07604KL, ERA-6AEB5230V, RLP73K1ER62FTDF.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT976R bij ons, bespaar tijd en geld.