| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FTR221 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24800 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.221 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FTR221.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FTR221 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 221 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FTR221 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FTR221, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FTR221, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FTR221, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0805DKE1K87, RNCF0805DKE1K91, RNCF0805DKE1K96, RNCF0805DKE2K00, RNCF0805DKE2K05, RNCF0805DKE2K10, RNCF0805DKE2K15, RNCF0805DKE2K20, RNCF0805DKE2K21, RNCF0805DKE2K26 ERA-1ARB6190C, ERA-1ARB6340C, ERA-1ARB6490C, ERA-1ARB6650C, ERA-1ARB7320C, ERA-1ARB8870C, ERA-1ARB2551C, ERA-1ARB2611C, ERA-1ARB3481C, ERA-1ARB3651C.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FTR221 bij ons, bespaar tijd en geld.