| Fabrikant Onderdeelnummer | SMP04EP |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 170200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP SAMPLE HOLD 16DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMP04EP.pdf |
| Onderdeel nummer | SMP04EP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | Sample and Hold |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | - |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 500nA |
| Voltage - Input Offset | 2.5mV |
| Huidige voorraad | 4mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 1.2mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMP04EP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMP04EP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMP04EP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMP04EP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LTC4264IDE#PBF, LT4276CIUFD#PBF, LTC4267IGN-3#PBF, LTC4278CDKD#PBF, LTC4274CIUHF#PBF, LTC4274IUHF#PBF, LTC4274AIUHF-1#PBF, LTC4274AIUHF-3#PBF, LTC4266AIUHF-2#PBF, LTC4290AIUJ#PBF OPA2376AIDGKR, OPA333AIDCKR, OPA333AIDBVR, OPA333AIDR, OPA2376AIYZDR, OPA336N/3K, LMH6612MAX/NOPB, MCP6S21-I/SN, LT6106HS5#TRMPBF, TLV2462IDGKR.
Kopen Analog Devices Inc. SMP04EP bij ons, bespaar tijd en geld.