| Fabrikant Onderdeelnummer | SMP1500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 119840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THYRISTOR 150V 400A DO214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMP1500SCMC.pdf |
| Onderdeel nummer | SMP1500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 180V |
| Spanning - uit toestand | 150V |
| Voltage - On State | 3V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 75pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMP1500SCMC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMP1500SCMC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMP1500SCMC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMP1500SCMC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals STF715, HVLED805TR, STCF02PNR, HVLED001, 2SB772, STP16CP05XTTR, STP16CPPS05PTR, STP16CPC05MTR, STP16DPS05PTR, STP16CPS05TTR P1800SALRP, P0080SALRP, TISP4350J3BJR-S, P0080S1ALRP, P0720EBL, TISP61521DR-S, P2000SALRP, P3500SBLRP, P1300SBLRP, P1500SBLRP.
Kopen STMicroelectronics SMP1500SCMC bij ons, bespaar tijd en geld.