| Fabrikant Onderdeelnummer | SMTL2-SGC |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 31410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMTL2-SGC.pdf |
| Onderdeel nummer | SMTL2-SGC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Green |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 115mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Current - Test | 20mA |
| Kijk hoek | 120° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 574nm |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 2-PLCC |
| Apparaatpakket leverancier | 2-PLCC |
| Grootte / afmeting | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Hoogte (max) | 2.10mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMTL2-SGC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMTL2-SGC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMTL2-SGC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMTL2-SGC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals H180CBC-LP-Y/G, H201CRD, H220CGDL-LP, H220CGD-LP, H220CYGD-LP, H101CSRD, H220CGHDL-LP, H220CYGDL-LP, SLM1505BC-CL-RP, H220CYDL-LP 151031SS04000, 151031YS06000, 151031SS06000, 151033YS03000, 151031YS05900, HSME-C170, SML-LX1210GGC-TR, SML-LXL1209SUGC-TR, LSY T676-P2R1-1-0+Q2S1-35-0-20-R18-Z, APG1005RWF-T-5MAV.
Kopen Bivar Inc. SMTL2-SGC bij ons, bespaar tijd en geld.