| Fabrikant Onderdeelnummer | SMTL4-RGB |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 67640 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED RGB CLEAR 4PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMTL4-RGB.pdf |
| Onderdeel nummer | SMTL4-RGB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Red, Green, Blue (RGB) |
| Configuratie | Common Anode |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 36mcd Red, 40mcd Green, 50mcd Blue |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.85V Red, 1.9V Green, 3.3V Blue |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Kijk hoek | 120° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 640nm Red, 570nm Green, 466nm Blue |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 4-PLCC |
| Apparaatpakket leverancier | 4-PLCC |
| Grootte / afmeting | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Hoogte (max) | 2.05mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMTL4-RGB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMTL4-RGB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMTL4-RGB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMTL4-RGB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals 5BC-3-Y/G-CA, R5BC-Y/G, R5GDL, R5HDL, SM1210RGY, SM2835UWDC02, SM5730UWDN05, SME2014UWDN05, SME2014UWDW05, SM2835UWDN02 XLM2DG11W, WP710A10ZGC/G, SML-LX2832UWC-TR, 5988610307F, 5988810307F, HSMF-A341-A00J1, SLX-LX5093UWC/C, LTL2P3TBK5, SSL-LX4673GD-LA20, SSL-LX4673ID-LA20.
Kopen Bivar Inc. SMTL4-RGB bij ons, bespaar tijd en geld.